Warsztaty przygotowawcze School of Ideas

Projektują nowe strategie działania. Kreują innowacyjne produkty i usługi służące poprawie jakości życia społecznego. Uczą się przewidywać trendy. I jednocześnie budują profesjonalne portfolio. To studenci School of Ideas. Spotkanie odbędzie się 28 czerwca o godz. 17:30 w warszawskiej siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31.

Projektują nowe strategie działania. Kreują innowacyjne produkty i usługi służące poprawie jakości życia społecznego. Uczą się przewidywać trendy. I jednocześnie budują profesjonalne portfolio. To studenci School of Ideas, nowatorskiego kierunku studiów, który podczas warsztatu przygotowawczego przybliżą współtwórcy i członkowie kadry: dr Joanna Jeśman i dr Karol Jachymek. Na uczestników warsztatu czekają także ćwiczenia z pracy zespołowej i metody design thinking, bez której trudno sobie wyobrazić projektowanie innowacyjnych rozwiązań w życiu społecznym, kulturze i biznesie.

'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca o godz. 17:30 w warszawskiej siedzibie Uniwersytetu SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31. Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowy PROGRAM WYDARZENIA znajduje się na stronie Uniwersytetu SWPS pod linkiem: www.swps.pl/warszawa.