Standardy antyplagiatowe podwyższające jakość kształcenia i nauczania

23 maja 2017 roku w Warszawie odbędzie się największa konferencja dotycząca problemu plagiatowania w kontekście jakości kształcenia i zarządzania uczelniami pod tytułem “Współczesne wyzwania w zarządzaniu uczelnią – standardy antyplagiatowe podwyższające jakość kształcenia i nauczania”. Zaproszeni eksperci będą w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta rozważać nad idealnym modelem zarządzania uczelnią, a także o procedurach sprzyjających podnoszeniu jakości kształcenia.

= 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Konferencja o takim charakterze, organizowana jest już po raz dziesiąty. W konferencji uczestniczyć będzie m.in. wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego, prof. Aleksander Bobko.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem prasowym, w którym znajdują się szczegóły wydarzenia. Link do strony konferencji: www.konferencjanaukowa.edu.pl.