Jak stworzyć pierwszą grę?

Szkoła Twórców Gier to cykl darmowych szkoleń i warsztatów skierowanych głównie do studentów i osób dopiero rozpoczynających swoją karierę. W ramach Szkoły poruszane są zagadnienia tworzenia gier od strony programistycznej i od strony designu, a także kwestie marketingu, prawa, wydania gier itd.

Najbliższe spotkanie STG odbędzie się na Politechnice Łódzkiej w sobotę, 26 listopada, w godzinach 10.00-16.00. Zapraszamy na Wydział FTIMS do auli F.04 (budynek B14, Instytut Fizyki).

rmat = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

Ubiegłoroczna edycja wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród początkujących twórców gier. Prowadzona była tylko online, a transmisję każdego spotkania obejrzało około 4 000 osób.

Zapisy na wydarzenie oraz więcej informacji na: www.szkola-tworcow-gier.pl oraz www.facebook.com.