Zakończenie warsztatów projektowych

Grupa około 30 studentów z Politechniki Łódzkiej i niemieckiej uczelni Fachhoszule Mainz zakończyła 14 października warsztaty projektowe “Przestrzenne konstrukcje projektowe”, których tematem był salon samochodowy.

'FFFFFF'; google_ad_width = 300; google_ad_height = 250; google_ad_format = '300x250'; google_ad_type = 'text_image'; google_ad_channel ='AdSense Default'; google_color_border = 'B0C9EB'; google_color_link = '164675'; google_color_bg = 'FFFFFF'; google_color_text = '333333'; google_color_url = '2666F5'; google_ui_features = 'rc:0'; //-->

W miniony piątek, 14 października, w galerii Instytutu Architektury i Urbanistyki odbyła się prezentacja i ocena wykonanych prac.

Tegoroczne warsztaty odbyły się już po raz 20. W sumie wzięło w nich udział około 200 studentów. Efektem tych warsztatów jest m.in. mostek wybudowany nad stawem w kampusie B Politechniki.