Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

panel_uniwersytet-ekonomicznyDr inż. Joanna Harasym beneficjentem prestiżowego Europejskiego Grantu Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowship w Programie Horyzont 2020.

Dr inż. Joanna Harasym jest pracownikiem Katedry Biotechnologii Żywności, Instytutu Chemii i Technologii Żywności Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego. Jej zainteresowania badawcze dotyczą aktywności biologicznej substancji izolowanych z roślin oraz stosowanych w produktach spożywczych z kategorii żywności funkcjonalnej.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js'>

Jako stypendystka IF MSCA otrzymała grant badawczy na 24 miesiące w Escuela Técnica Superior de Ingenierías Agrarias Uniwersytetu w Valladolid w Hiszpanii.

Europejski Program Marie Skłodowska-Curie Actions (Działania Maria Skłodowska-Curie) jest  częścią ramowego programu Horyzont 2020, służącego rozwojowi kariery naukowców zarówno początkujących, jak i doświadczonych. Umożliwia im realizację własnych planów badawczych w ośrodkach naukowych na całym świecie.

Zdobycie przez dr inż. Joannę Harasym prestiżowego grantu Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowship włączyło ją do nielicznej i elitarnej społeczności naukowców – beneficjentów tego programu. Stypendium Indywidualne (Individual Fellowship) stanowi dowód uznania zarówno dla osoby badacza, jak i dla doskonałości zaproponowanego przez niego projektu naukowego.