Rekrutacja na studia w SGH ruszyła

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie uruchomiła rekrutację na studia II stopnia. By podjąć studia w SGH należy zarejestrować się w Internetowych Systemie Rekrutacyjnym do 17 czerwca

By rozpocząć studia II stopnia w SGH należy przejść przez proces rejestracji kandydatów, dostarczyć dokumenty i zdać test z wiedzy o gospodarce oraz języka obcego, który zaplanowany został na 25 czerwca.

Kierunki studiów magisterskich w SGH realizowane w języku polskim

• administracja,
  • ekonomia,
  • ekonomiczna analiza prawa,
  • europeistyka,
  • finanse i rachunkowość,
  • gospodarka przestrzenna,
  • metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne,
  • międzynarodowe stosunki gospodarcze,
  • polityka społeczna,
  • stosunki międzynarodowe,
  • turystyka i rekreacja,
  • zarządzanie.

Kierunki studiów magisterskich w SGH prowadzone w języku angielskim

• International Business,
  • Finance & Accounting – akredytowany przez ACCA i prowadzony wraz z Ernst & Young.
Limity przyjęć na studia magisterskie w SGH na rok akademicki  2013/2014
  • pierwszy rok studiów magisterskich stacjonarnych w języku polskim: 1020 osób,
  • pierwszy rok studiów magisterskich niestacjonarnych
    w języku polskim (popołudniowe): 250 osób,
  • pierwszy rok studiów magisterskich niestacjonarnych w języku polskim (sobotnio-niedzielne): 750 osób,
  • stacjonarne odpłatne studia magisterskie w języku angielskim na kierunku International Business: bez limitu,
  • stacjonarne studia magisterskie odpłatne w języku angielskim na kierunku Finance & Accounting: bez limitu.

Kandydaci na studia magisterskie w SGH podczas rejestracji w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym wybierają kierunek i tryb studiów i wskazują kolejność kierunków studiów.

Poznaj uczelnię: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie