Nowe studia od roku akademickiego 2013/2014

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu przygotował nowość dla kandydatów na studia. Już od nowego roku akademickiego kandydaci mogą rozpocząć studia na kierunku turystyka

Kierunek turystyka oferowany jest na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w UE we Wrocławiu. Nowy kierunek wzbogaca ofertę studiów II stopnia. Oferowany jest w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.

Program studiów turystyka to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej, która przygotowuje absolwentów do podjęcia pracy zawodowej. Kierunek został przygotowany w oparciu o doświadczenie uczelni i analizę obecnych na rynku od lat programów nauczania turystyka, zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W ramach kierunku turystyka dostępne są wykłady, ćwiczenia i seminaria, które dodatkowo zostały uzupełnione ćwiczeniami terenowymi.

p>

Na studiach drugiego stopnia dostępne są dwie specjalności:

• zarządzanie finansami przedsiębiorstw turystycznych,
  • menedżer turystyki.

Jaka praca czeka na Ciebie po tych studiach?

Absolwenci kierunku turystyka mogą podjąć pracę w firmach turystycznych: hotelach, biurach podróży, ośrodkach SPA&Wellness, zakładach lecznictwa uzdrowiskowego, jednostkach rządowych i samorządowych zajmujących się gospodarką turystyczną i wielu innych.

Poznaj bliżej uczelnię: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu